Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pojeďte s námi do moravských vinných sklepů

Vážení klienti, přátelé, představujeme Vám novinku, kterou se snažíme zúročit náš mnohaletý zájem o vynikající moravská vína a všechno co k nim patří! Zároveň Vám tak chceme pomoci čelit PROHIBICI a blbé náladě, kterou na nás na všechny uvalila Nečasova vláda.

Nabízíme Vám nově zájezdy/akce/výlety do vinných sklepů Jižní Moravy. 

Protože různých sklepů a vinařství je na Moravě přes 600 a my se specializujeme na organizaci zájezdů/akcí/programů na klíč, nenabízíme Vám zde tentokrát zájezd do jednoho konkrétního sklepa, ale můžete si sami vybrat sklep z databáze sklepů na www.nasesklepy.cz nebo www.sklepymoravy.cz. a my se postaráme o vše ostatní! Poradíme Vám s výběrem sklepa, zorganizujeme celou akci od pozvánek, přes dopravu, ubytování, výběr vín, catering, zábavný program apod. Pokud si nevíte rady, který ze sklepů je pro vás "ten nejlepší", použijte rovnou náš poptávkový formulář.

Výsledkem naší dlouholeté dobré spolupráce se společností ZNOVÍN ZNOJMO jsou zájezdy do sklepů Louckého kláštera ve Znojmě. Bližší informace naleznete na http://www.balickyzazitku.cz/cz/balicky-jednotlivci/gastronomicke-a-gurmanske/s-dobrym-jidlem-a-pitim/zajezd-do-sklepu-louckeho-klastera-ve-znojme-431.html.

V průběhu příštích týdnů budou vznikat další zájezdy, i do konkrétních sklepů za konkrétními vinaři. Sledujte proto naší nabídku!
Těšíme se na Vás na viděnou na našich akcích!
TH

Pokračování článku

Naposledy změněnoneděle, 27 leden 2013 13:19

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

24 let k vašim službám! – 24 years at your service!