Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vánoční tip! Ochutnejte naši novou konzervu - „Zážitky ve vlastní šťávě“!

 

Balíčky zážitků mají nové dárkové balení! Chvíli nám to trvalo, ale myslím, že to stojí za to! Pokud kupujete Balíček zážitků jako dárek, máte výběr ze dvou standardních dárkových balení. Nově ve vtipné „zážitkové konzervě“ a v původní, vkusné papírové obálce. Konzervu připravujeme na míru na základě vaší objednávky, vašeho přání, a kromě zážitkového voucheru si ji můžete „dochutit“ i drobnými dárky z Valašského království, které jsou u Balíčku zážitků uvedeny nebo si konzervu „Zážitky ve vlastní šťávě“ si můžete objednat také jako „Balíček zážitků na přání“ na http://www.balickyzazitku.cz/cz/balicky-jednotlivci/na-prani-a-jine/balicky-na-prani/.

Vánoce i Ježíšek již mohou v pohodě přijít! :)

Těšíme se na Vás!

Tým CK VK

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!