Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Marta Kubišová přijede na Valašsko poprvé

Rožnov pod Radhoštěm - Marta Kubišová s kapelou Karla Štolby, Trio Michala Pavlíčka, Gang Ala Basta a Mig 21 vystoupí v sobotu 10. srpna v amfiteátru Na Stráni v rámci festivalu Valašské folkrockování. Jako první divákům zazpívá Marta Kubišová. Na Valašku jsem ještě nebyla. Mnohokrát jsem ale hrála na Moravě, takže vím, že je zdejší publikum úžasné. Do Rožnova pod Radhoštěm se proto moc těším," prozradila Marta Kubišová.

Ve tři čtvrtě na osm ji na pódiu vystřídá kytarový mág Michal Pavlíček. Na Valašském folkrockování společně se svým triem představí skladby z nového alba Srdeční záležitosti. „Na festivalech hraji rád, mrzí mě ale, že po svém vystoupení budu muset z Rožnova hned odjet, abych stihl koncert s Pražským výběrem," povzdychl si Michal Pavlíček.
Kapelou, která se představí o půl desáté večer, je Gang Ala Basta. „Věřím, že až začneme, bude už po setmění. Nejraději totiž hraji naši atmosferickou hudbu za tmy," usmál se Michal Pavlíček mladší.
Závěr festivalu bude patřit kapele Mig 21. Její koncert začíná o půl dvanácté v noci. „Když se řekne Valašsko, vybaví se nám hornatá oblast a svébytný národopisný i kulturní region. A kromě toho dobrá slivovice. Takže se do skanzenu těšíme," přiznal kytarista Mig 21 Tomáš Polák.
Valašské folkrockování začíná v šest hodin večer a závěr organizátoři plánují po půlnoci. „Návštěvníci se mají na co těšit. Čeká je pohodová atmosféra v krásném prostředí amfiteátru, kde jim zahrají a zazpívají skvělí hudebníci, ochutnat budou moci valašské speciality a určitě se potkají se spoustou kamarádů a známých," pozvala na open air festival Lenka Vičarová, ředitelka rožnovského T klubu – kulturní agentury, organizátora festivalu.

 

Vstupné stojí v předprodeji 270 korun, na místě pak lidé zaplatí 330 korun. Děti do 7 let mají vstup zdarma, školáky od 7 do 12 let pak lístek přijde na 80 korun. Na kartu EURO 26 je možné uplatnit dvacetiprocentní slevu.
Předprodej vstupenek zajišťují T klub, Informační centrum, kino Panorama a Valašské muzeum v přírodě. Rezervace pro mimorožnovské zájemce je možná na elektronické adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na telefonním čísle 571 651 233.

Donátoři: Deza, Robe lighting, Remak, Montel, Solartec, AGH VLT, TS Valašské Meziříčí, CS Cabot, Motýl media, VaK Vsetín, Miroslav Chuděj, On Semiconductor, Reton, Commodum, myonic, Vacuum Servis, CZO Trade, Dobiáš, Repont, BC-Chemservis, JETI model, Cobbler, Kiaora, Radegast.
Partneři a mediální partneři: Spektrum Rožnovska, Jalovec, Rožnovský prostor, Valašský deník, TV Beskyd, radio Čas, radio Valašsko, Grafia Nova, Valašské království, Informační centrum, Valašské muzeum v přírodě, Čechymen, Miger.

Naposledy změněnočtvrtek, 01 srpen 2013 12:02

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!