Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Podpořte náš projekt DOBRÉ SKUTKY 2015

Vážení naší přátelé, 

neděláme to příliš často, že bychom se na Vás obraceli s žádostí o podporu a když už, tak o něco opravdu musí jít. Nicméně Valašské království má dnes přes 90 000 občanů, lidí kteří máte jeho pas. A to už je nějaká síla, která může i ledasčemu pomoci a udělat spoustu dobrých skutků... :-) Jdete do toho s námi? Pomůžete nám nastartovat projekt DOBRÉ SKUTKY? 

Co to je?

Projekt dobré skutky spojí vaše aktivity, výlety, cestování s možností něco dobrého pro někoho vykonat. Vznikne platforma prostřednictvím které budeme v čase a prostoru spojovat potřebné s těmi, kteří jim mohou pomoci. Dobrými skutky budou jak drobné činy jednotlivců, tak organizované aktivity skupin.

A jak konkrétně nám můžete pomoci? 

1. Pokud jste ještě nedali "like" na FB Valašského království https://www.facebook.com/ValasskeKralovstvi, prosíme vás o něho abychom vás lépe poznali, mohli s vámi lépe komunikovat a informovat vás o všem, co se chystá :-). 

2. Zůčastněte se některé z akcí, které v rámci projektu "DOBRÉ SKUTKY 2015" začneme co nejdříve na našich sránkách a na FB vypisovat. Kromě dobrého pocitu z toho, že dobrý skutek vykonáte, získáte "nárok" na dobrý skutek pro vás - získáte takzvaný "boomerang" :-). Každý z nás občas potřebuje nebo chce s něčím pomoci a my vytvoříme prostor, v kterém se budou potkávat lidé, kteří v reáném čase a prostoru potřebují s něčím pomoci s těmi, kteří jim pomoci chtějí a mohou a to vše zabalíme do příjemného trávení volného času, aktivit, výletů a cestování :-).

A jaké dobré skutky kde a kdy budete moci vykonávat?

Všechny možné u lidí a organizací, které se do projektu zapojí :-). Od naštípání dřeva na zimu, úklid hradu nebo celých Beskyd, až po pomoc místním řemeslníkům, nositelům tradic, malým zemědělcům apod.  nebo potřebným. Bude záležet zejména na Vás, jaký dobrý skutek si vyberete.

Jak mohu projekt ještě podpořit? 

Všichni víme, že bez peněz to nejde. Snažíme se je získat jak prodejem našich služeb a výrobků, tak oslovováním partnerů, pro které je náš projekt zajímavý. Pokud můžete, podpořte projekt finančně i vy. Nechceme však vaše peníze zadarmo a tak každý z vás dle výše částky od nás za své peníze něco dostane. Za dobrý skutek, získá nárok na "dobrý skutek" - "boomerang", děkovný list a při většch částkách malý dárek :-). Přizpívat můžete zatím převodem na účet 154967505/0600 u GE Money Bank. Ke vkladu prosím napište poznámku Dobrý skutek a kontakt na vás, ať vás můžeme odměnit. V nejbližších dnech zprovozníme i placení kreditními kartami.  

4. Nebo budeme rádi, pokud si u nás něco koupíte. Vybírat můžete například z našeho e-shopu na www.kralovskyjarmark.cz nebo www.balickyzazitku.cz.  Ti z Vás, kteří ještě nemají pas Valašského království, můžete si ho zakoupit na http://www.kralovskyjarmark.cz/eshop/pasy/675-valassky-pas-international. Kompletní balení k občanství si můžete zakoupit na http://www.kralovskyjarmark.cz/eshop/diplomaticke-potreby/1077-obcanstvi-valasskeho-kralovstvi

5. Pokud jste firmou, obcí nebo jinou právnickou osobou, prosím kontaktujte nás pro individuální formu spolupráce na emaiu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na      

Jsme tady pro Vás již od roku 1997 a věřím, že nám věříte, že vaši podporu použíjeme pro dobrou věc.

Něco víc o projektu naleznete na http://www.valasske-kralovstvi.cz/z-domova/valasske-kralovstvi-p%C5%99ipravuje-putovani-za-dobrymi-skutky-2015. Pro další podrobnosti si prosím počkejte na červen :-).

Těšíme se na vaše dobré skutky :-)

Tomáš Harabiš

Naposledy změněnoúterý, 28 duben 2015 10:17

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

24 let k vašim službám! – 24 years at your service!