Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Valašské království chystá „Zažij to NEJ putování s Valašským pasem 2013“

Zavedením celosvětového bezpasového styku jsme sice Valašské království propojili s celým světem a naší občané mohou již řadu let cestovat bez svých Valašských pasů, které na hranicích již nikdo nekontroluje, ale skoro jsme si tím zadřeli třísku, víte kde…, protože naší občané vlastně pas již přestali potřebovat… :(

Z něčeho ale to naše ministerstvo pro zahraničí přece žít musí a tak jsme vymysleli, že vám budeme opět vaše pasy kontrolovat! Připravujeme pro Vás po mnoha letech „Zažij to NEJ putování s Valašským pasem 2013“, při kterém budete moci opět navštívit to nejlepší z Beskyd a Valašska a zažít mnoho intenzivních zážitků! V současné době probíhá vytipovávání jednotlivých míst, lidí, akcí, aktualizace pravidel atd. a celá akce začne 1. července roku 13. Valašského letopočtu nových časů a potrvá do 30. září téhož roku.

O podrobnostech se brzy dočtete buď zde nebo se registrujte na našem facebooku Valašské království.

Těšíme se na Vás a pamatujte, že zážitky nemusí být vždy pozitivní, hlavně, že jsou intenzivní!

Tým Valašského království

Naposledy změněnostředa, 10 červenec 2013 16:54

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!