Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zažijte to NEJ 2014 aneb na co se s námi můžete v tomto roce těšit

Vážení přátelé, milí klienti,
o málokterém roce mohu říct, že jsem rád, že ho máme za sebou… Myslím, že rok 2013 nebyl dobrým rokem pro mnoho z nás. Alespoň neznám nikoho, kdo by si to myslel… O to více všichni vzhlížíme do roku 2014. A co tedy pro Vás na rok 2014 připravujeme my? Namícháme vám koktejl inspirovaný našimi nedávnými cestami a zkušenostmi od protinožců z Nového Zélandu a valašským humorem. Užijte si ho s námi! Těšíme se na Vaší návštěvu!

Hrad Štramberk (www.stramberskatruba.cz) vám již tradičně nabídne zajímavý program pro všechny zájmové skupiny. Můžete se těšit na hudební večery, cestovatelské přednášky, hradní grilování, hradní slaňování, hledání pokladů, valašské programy i dravce se svými sokolníky. O Hradě Štramberku se také dozvíte mnohem více zajímavostí z nových popisů jeho atraktivit a přibude pro vás i nové posezení. Také budeme pokračovat v našich aktivitách za přívětivější Štramberk. 

Valašské království (www.valasske-kralovstvi.cz) bude pokračovat v produkci a organizaci Vašich akcí, programů, výletů, zážitků zejména v Beskydech a na Valašsku. Stále budete moci k nám emigrovat, s Pasem Valašského království na Vás budou čekat různé bonusy a slevy. Na Valašské královské univerzitě budete moci „studovat“ na tradičních fakultách – Fakultě pálení a slivovicových věd,  nebo na Fakultě pivních věd nebo úplně nové obory.

CK pro 7 smyslů (www.balickyzazitku.cz) bude pokračovat v projektu „Zažijte to NEJ…“ a vybírat pro vás ty nejlepší zážitky. Také budeme expandovat do zahraničí a můžete se těšit na celou řadu zajímavých akcí, výletů a zájezdů po Evropě, v zimě po Asii a po Jižní polokouli. Kromě vlastních produktů budeme pokračovat v prodeji zájezdů jiných CK, které naleznete na našich stánkách http://cestujeme.balickyzazitku.cz/.

Pro aktuální informace sledujte průběžně naše webové stránky nebo se registrujte k zasílání našich newsletterů.

Užívejte dnů i roku 2014!

Tým CK VK

TH

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!