Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

8.ročník MINIBYKEKAPU

 

Poosmé se na Horečkách konal dětský cyklistický závod MINIBYKEKAP.

Sportovní klub Valašského království připravil tratě pro všechny věkové kategorie, takže si na své přišly jak nejmenší děti na odrážedlech, tak i školáci a junioři. Bouřlivou atmosféru závodů si užívaly děti i rodiče, a jejich fandění pohánělo malé závodníky k cíli. Louka naproti restaurace Rekovice byla zcela zaplněna atrakcemi, mezi nimiž se vlnila trať závodů. O startování jednotlivých kategorií se bravurně starali Áda Dudek a Marian Žárský.

Takřka hned po dojetí poslední kategorie začal medailový ceremoniál, na kterém se rozdalo téměř sto medailí. Děti obdržely ceny od sponzorů a klubu, a s prázdnou neodešly ani děti, které se neumístily na stupních vítězů. Originální dřevěná medaile patřila i jim. 

Velice děkujeme všem dětem a rodičům za účast, za úžasnou sportovní atmosféru a budeme se moc těšit na další ročník.

Veliký dík také patří Rekovicím a obci Trojanovice za občerstvení, firmě AGROCAR za úpravu tratí, Cyklosportu Prašivka za doprovodný program, Bonver Dakar projectu a firmě IPEX za skákací hrad, firmám MAXBIKE, Autocentrum Lukáš, KELLYS, SILVINI, SECTRON MOBILU, EPO machinery, Pohankovému mlýnu, Cukrárně u zvonu a dalším partnerům za podporu. Za fotografování děkujeme Janu Novotnému a Davidovi Šrubařovi. Za ozvučení patří dík Láďovi Vondráčkovi.

Za celý tým SK Valašského království 

Vlaďka Prašivková

Pokračování článku

Více z této kategorie: « Pozvánka - Sportbálek 2015

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!