Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bike Čeladná

 

Tak po dlouhé době jsem vyrazil na závod horských Bike Čeladná. Trať mě lákala, protože vedla přes naše krásné Beskydy. Počasí se po večerním lijáku umoudřilo, tak jsem vyrazil vstříc letošnímu poslednímu závodu.

V Čeladné to už žilo. Spousty bajkerů a bajkerčat už závodilo na kratších tratích. Taky registrace proběhla rychle, pak rozjetí, a na start hlavního závodu na 55km. Na startovním roštu bylo už zhruba 300 závodníků a závodnic, mě za Valašské Království, Pavla Boudného a Jardu Kulhavého poslali do první lajny!! Tak jsem si říkal, že to bude asi bolet. Tak jak jsem si myslel, po startu následovalo těžké stoupání, naštěstí pro mě po asfaltu, na kopci a ve sjezdu se letělo, pod Smrkem nás bylo už necelých 30 závodníků a vjelo se do terénu. Hned v prvním kopci jsem věděl, že musím jet svoje tempo. Navíc po kluzkých kamenech to moc neumím. To samé platí ve sjezdu v terénu. Tak jsem pokračoval ve skupince tří závodníků přes Pustevny. Ve sjezdu do Kunčic se přiřítil Kulhavý po opravě defektu těsně před singl trekem. Měl jsem lehčí pád na mokrém kořenu(nebyl jsem sám podle diskuzí v cíli) a tam jsem zůstal ve dvou. Pak následoval poslední kopec před cílem, tak sem do toho dal poslední síly a ujel jsem bajkerovi a závěrečné kilometry jsem do toho bušil sám.V cíli to byla euforie, diváci fandili a bylo z toho pěkné 21.místo a v kat.2místo.

foto:

Koki

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!