Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bohumínská časovka

 

Po roce jsem oprášil speciál na časovku.V Bohumíně se 17.května jela časovka na dvacet kilometrů,trať bylo pěkná, členitá nahoru dolů zatáčka pravá levá :-)

Startovalo se v minutových intervalech, počasí se umoudřilo a přestalo pršet,takže cesty oschly. Tak se začalo v deset hodin startovat. Já měl startovní čas 11,01. Dvě minuty přede mnou lídr céčka Tomáš Klášterka, ale největší favorit hned za mnou. Takže plán zněl jasně: nebýt štvaná zvěř,snažit se nepřepálit začátek a v závěru do toho dát vše!!! Ale bohužel trošku jsem se uštval hned v prvním kopečku a v závěru nezrychlil. Stačilo to na pěkné druhé místo a ztráta na vítěze Mistra Karla Machotku byla 11 sekund! 

Sportu Zdar Koki

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!