Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cena SK Valašského království 2016

 

Nedělní běžecká pohodička, to byl 4.ročník "Ceny SK Valašského království". Krásné srpnové počasí přilákalo téměř 110 běžců.

Mládež si změřila své síly ve třech věkových kategoriích na trati 1500m, a nejmenší děti si zazávodily na 100m trati. Hlavní závod odstartoval v 10hodin, a závodníci vyrazili na členitou trať převážně po asfaltu. Nejlépe se letos zadařilo Víťovi Ryškovi, který měl v cíli čas 24:19. Nejlepší ženou se letos stala Esentierová Adéla (Baláž Extrem team Ostrava) s časem 29:31.  

Na stupních vítězů se nakonec postavilo 38 závodníků a dočkalo se zaslouženého potlesku. Sportovní klub Valašského království opět závodníkům věnoval originální dřevěné medaile, a ceny pro vítěze dal Cyklosport Prašivka. Nejmenší děti si také odnesly medaile a hodnotné dárečky. 

Dalším závodem "Frenštátského běžecného poháru" bude 7.září závod "Pustevny nahoru dolů". Jste srdečně zváni.

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!