Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kateřinský běh 2016

 

Rok utekl jako voda a opět s jarem přišel i další ročník Kateřinského běhu Ostravou- Hrabovou. Běh Kateřinský protože se běží kolem dřevěného kostela sv. Kateřiny v Ostravě- Hrabové.

Letos závodník přivítalo perfektní počasí, příjemná teplota a všudypřítomné slunce. Příslib dobrého počasí donutil i ty váhavější dorazit a proto byl závod slušně obsazen. Po proběhnutí trati jsme se postavili na start a po krátké rozpravě a pozdravení se starostou obce jsme se vydali na dva okruhy kolem dřevěného kostelíka o celkové délce 5km. Běželo se dobře, diváci byli podél celé trati, nechyběla však ani posádka Městské Policie s naším známým Piškotem, který se také přidal do podpory závodníků. Celkově mi to stačilo na 45. místo v čase 23:42. Nejvyšší stupně obsadili domácí Vrzala (SSK Vítkovice), následovaný Dominikem( MK Seitl Ostrava) a Škapou(X-air Ostrava).

Fotogalerie zde: a zde:

Výsledky a web pořadatele zde: http://www.mkseitl.cz/vysledky

Sportu zdar Vašek Dlouhý

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!