Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Slavnostní vyhlášení seriálu "Horské výzvy 2015"

 

Poslední tečkou za letošním ročníkem seriálu závodů horské výzvy bylo slavností dekorování vítězů. Celkový vítěz vzešel ze seriálu čtyř závodů (Horská výzva Jeseníky, Krkonoše, Krušné hory a Šumava). Vítěze určil součet třech nejlepších bodových zisků z těchto závodů.

Vyhlášení a předávání cen bylo zařazeno na program 2. ročníku outdorového a cestovatelského festivalu Obzory, který se konal o víkendu 7.- 8.11. v Praze, v prostorách filozofické fakulty Karlovy univerzity. Přestože je Praha trošku z ruky, vzhledem k celkovému druhému místu v kategorii, jsem se rozhodl strávit víkend v podzimní Praze a festivalu se zúčastnit.
Festival byl dvoudenní, plný zajímavých cestovatelských přednášek, workshopů, zajímavých exotických jídel, krásných fotek, outdorového zboží a mnoho dalšího. Samotné vyhlášení bylo na programu na nedělní odpoledne. Byly vyhlášeni celkoví vítězové podle absolvované tratě. Trasa long, half a short – kategorie dogtrekking ženy a muži dohromady a kategorie ženy, muži a mix dohromady. Při vyhlášení jsme si připomenuly každý ze závodů krátkým videozáznamem a komentáři organizátora Pavla Zitty a moderátorky Zuzky Střechové. Předávání mělo příjemnou komorní atmosféru ale celkové stupně vítězů jsme si neužili o nic méně než na kterémkoliv jiném závodě. Vkusná skleněná trofej bude mít své čestné místo mezi našimi ostatními oceněními.
Krásné počasí a sluníčko, které aspoň na chvilku provázelo každý ze závodů celého seriálu bylo účastníkem i tento víkend. Prahu a její krásy jsme si s přítelkyní užili dosytosti. Škoda jen, že pejskům byl vstup na akademickou půdu zakázán, a Buddynek, jehož zásluha na celkovém druhém místě je minimálně poloviční musel zůstat doma.

Koho by zajímalo více informací, fotek nebo i video z předávání všechno lze najít na stránkách Horské výzvy: http://www.horskavyzva.cz

Pro info o festivalu Obzory: http://www.pohora.cz/obzory/

Závěrem bych chtěl poděkovat všem co se podíleli na organizaci celého seriálu a vytvářeli přátelskou a bezchybnou atmosféru. A ještě větší díky patří mé „domovské stáji“ klubu Valašského království a všem Valachům za vloženou důvěru a podporu při tomhle mém bláznění. Díky! ! !

Jarek Maixner

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!