Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

SPORTBÁLEK již tuto neděli!!!

 

Dětský sportovní maškarní ples - SPORTBÁLEK je za dveřmi!!! Již tuto neděli od 14hodin vypukne v tělocvičně Hotelové školy ve Frenštátě doslova hon na Yetiho.

Spolu s horolezci budou děti dobývat Sněžnou horu, ve které se Yeti ukrývá, a při tom zažijí spoustu zábavy při soutěžích. Vůdcem expedice bude Áda Dudek, který bude mít po celý karnevalový čas pro děti připraven program - jak jinak než s barvami a štětci. Hřebem večera bude objevení Yetiho, ale také finálová soutěž, ve které mohou děti vybojovat hodnotné ceny. O občerstvení je postaráno. Jelikož se jedná o sportovní ples, jsou vítány sportovní masky! Vstupenky v předprodeji do pátku 17:00 v IC Frenštát a v prodejně Cyklosport Prašivka (Bezručova ul.) a pak na místě za jednotnou cenu 50,-/os.

Přijďte strávit zábavné odpoledne pro celou rodinu v zimním horolezeckém stylu! Moc se na Vás těší celý tým Sportovního klubu Valašského království!

 

Pokračování článku

Naposledy změněnočtvrtek, 26 březen 2015 17:14

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!