Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Chci jet na Nový Zéland - pomůžeme Vám splnit váš životní sen

"Navštívit Nový Zéland byl můj životní sen...", slychávám nejčastěji od svých klientů, a později přátel, protože Nový Zéland lidi během společných zážitků a dobrodružství sblíží tak, že se velice rychle stanou všichni přáteli. Na Novém Zélandu totiž stále platí presumpce důvěry a pozitivismu - všichni vám důvěřují a chovají se pozitivně, dokud nemají důvod vám nedůvěřovat a chovat se negativně, přesně opačně, než to funguje u nás v ČR, a dnes již bohužel i ve většině Evropy.

Většině z vás, kterým pomáháme plnit váš sen, je mezi 40 a 80 lety, nehovoříte moc anglicky a někdy máte již i zdravotní problémy. Protože spolupracujeme s celou řadou českých a dnes i zahraničních CK, které Nový Zéland na trhu nabízejí, provázíme pro ně, zajišťujeme fakultativní akce a programy, rezervujeme ubytovací kapacity, víme přesně co která CK nabízí, jaký má styl, jaký standard ubytování a jaké ceny. Doporučíme Vám přesně tu, která bude vyhovovat vašim požadavkům a vašemu rozpočtu.

Pokud chcete jet sami, zajistíme vám letenky na míru, navrhneme itinerář vaší cesty, zajistíme rezervaci auta, rezervaci ubytování na naší trase, případně zajistíme další vaše aktivity, akce a programy na vaší cestě. Neváhejte nám napsat nejlépe na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  a my vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Máme radost z toho jak si plníte své sny :-)

Tomáš Harabiš - Ředitel

Naposledy změněnoúterý, 08 prosinec 2015 19:56

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

23 let k vašim službám! – 23 years at your service!