Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nabízíme letenky na míru na Nový Zéland a do Austrálie

Vážení přátelé a klienti,

ať již jste individuální cestovatelé, cestovní kanceláře, nebo firmy a plánujete-li Vaší cestu na Nový Zéland, Austrálie nebo Polynésie, je nyjvyšší čas začít přemýšlet o výběru letenek. Na trhu je výběr obrovský, ale kdo se v tom má vyznat?

Nabízíme Vám letenky na míru! Vybíráme z nabídek několika osvědčených prodejců, které využíváme pro naše cesty již několik let jak v ČR tak vychytávky pro místní lety pžímo tady na Novém Zélandu a v Austrálii s Jet Starem, Air New Zealand, Virgine Australia nebo Quantasem. Vyberou si jak ti z Vás, kteří chtějí letět co nejlevněji a nevadí jim strávit na cestě více času, tak ti, kteří potřebují šetřit čas, nebo uvítají více pohodlí. Jsme schopni Vám zajistit například levné lety s CSA/KLM/China Air rovnou na Jížní ostrov do Christchurch od 22 366 CZK, nebo roční letenky z Prahy do Aucklandu s Korean Air aktuálně za 28 400 CZK, změna návratu zdarma, storno 6700 CZK, hotel na cestě zpět v Soulu včetně snídaně a transferu zdarma, nebo let z Vídně přímo do Queenstownu za 36 500 CZK, nebo lety z Prahy s Emirates do Christchurch 36 900 CZK a zdarma hotel v Dubaji atd. Místní letenky dle data, času a požadavků za ceny, za které byste je v Evropě určitě nepořídili.

Místa mizí rychle. Chcete-li si vybírat, doporučujeme vše řešit co nejdříve. Pro vaše poptávky a bližší informace, prosím nás kontaktujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pomůžeme Vám obrátit Váš život alespoň na chvíli vzhůru nohama :-) 

Tym Smart Tourism Services New Zealand

Naposledy změněnopondělí, 20 červen 2016 07:44

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!