Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nabízíme Vám víc než obchodní zastoupení pro Austrálii, Nový Zéland a Pacific

Vážení přátelé a partneři,

více či méně intenzivně v Jižním Pacifiku působíme od roku 1999 a poprvé jsme v něm zapustili kořeny v roce 1993, kdy jsem se vydal po stopách norského mořeplavce a dobrodruha Thora Heyerdahla hledat poslední ráj na ostrov Fatu Hiva. Ale o tom budu ještě psát v samostatném článku.

Nyní jsem v Jižním Pacifiku znovu a po téměř 4 letech práce jsme zde založili společnost, která zde pomáhá prosazovat zajímavé a úspěšné projekty zejména z České a Slovenské republiky. Máte li takový projekt, nápad, výrobek nebo službu apod., a chtěli byste s ní zkusit prorazit pod Jižním křížem - v Austrálii, na Novém Zélandu nebo na některém z Tichomořských ostrovů, bude nám ctí Vám s tím pomoci. Nebo naopak chcete z Austrálie, Nového Zélandu nebo Tichomoří něco dovážet,  poradíme a pomůžeme Vám s hledáním vašich obchodních partnerů, vhodného místa, se založením firmy, s vašim byznys plánem, s marketingem atd., prostě se vším co bude potřeba.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." style="color: #fb581e;">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Bude nám ctí a potěšením Vám s vašimi plány zde pomoci.   

Tomas Harabis - Managing Director

Smart Tourism Services Ltd.

State Highway 6

Charleston, Buller, 7892

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Naposledy změněnostředa, 13 červenec 2016 19:35

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!