Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Navštivte nového velvyslance na Ambasádě VK na Novém Zélandu

Vážení naší občané, kamarádi,
dovolujeme si vás informovat, že naše ambasáda na NZ bude mít od 1. listopadu 2013 novou posilu. Budu to přímo já – Správce Valašského království pro zahraničí Tomáš Harabiš. Kdyby někdo měl zájem na NZ přijet, může využít mých služeb v libovolných termínech od 5. 12. do 23. 12. 2013 a od 2. 1. do 25. 2., kdy se budu zdržovat v kanceláři na západě a jihozápadě Jižního ostrova.

Pro bližší informace mne kontaktujte na:

Embassy of The Wallachian Kingdom in New Zealand
Ambassador: Tomas Harabis
c/o Donald Levy
State Highway 6, PO Box 15
7892 Charleston, Buller
Nový Zéland
Skype: +64 3 669 2111 (tomasharabis)
Mobil: +64 2 12325421
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Mimo tuto dubu budu dostupný pouze na telefonech a emailu a budu křižovat Nový Zéland od místa k místu. Cílem mé osobní návštěvy je užší spolupráce mezi oběma zeměmi zejména v cestovním ruchu. Valašské království se chystá na NZ poskytovat své průvodcovské a poradenské služby pro různé CK, produkovat zážitkové akce pro firmy a skupiny, poskytovat kreativní grafické a marketingové služby, organizovat turistické a cestovatelské soutěže apod. Naopak Nový Zéland je a bude zdrojem nové inspirace a zkušeností z cestovního ruchu, které chceme využít ke změně situace doma.
TH

Naposledy změněnočtvrtek, 17 říjen 2013 18:03

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!