Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Objevujte Nový Zéland s Kiwi Explorer Passport

Vážení občané Valašského království a přátelé,

Od prosince začínáme ve spolupráci  s naší novozéladskou agenturou Smart Tourism Services Ltd. vydávat naší novinku KIWI EXPLORER PASSPORT :-).

Co to je a k čemu Vám to bude?

- Pas bude sloužit podobně jako ten náš Valašský zejména jako váš průvodce a prostředek k pobavení, soutěžení a drobným bonusům a slevám. Ne však po Valašském království, ale k poznávání Nového Zélandu, jehož obyvatelé se hrdě nazývají "Kiwís", po neobratném a nelétavém ptákovi KIWI, který žije pouze tam a stal se novozélandským symbolem.

- Pokud se nechystáte na Nový Zéland (ale určitě byste alespoň jednou za život měli...), udělejte někomu radost a Kiwi Explorer Passport mu darujte. Každý by měl alespoň na chvíli obrátit svůj život vzhůru nohama :-).  

- Pokud se chystáte na Nový Zéland osobně, KIWI EXPLORER PASSPORT vám lépe přiblíží ty nejzajímavější místa a aktivity této nádherné země a k tomu s ním občas získáte i nějaký bonus nebo výhodu. Svoji návštěvu si budete moci na vybraných místech nechat potvrdit pamětním razítkem PASSPORT CONTROL.  A pokud nám po svém putování prokážete, že jste se s NZ opravdu dobře seznámili, odměníme Vás a vystavíme Vám KIWI EXPLORER CERTIFICATE a zařadíme do soutěže o některou z  našich hodnotných cen :-). S KIWI EXPLORER PASSPORT můžete NZ poznávat individuálně nebo organizovaně s některou s autorizovaných CK. Pokud při vaší cestě na Nový Zéland využijete některou z našich služeb - nákup letenek, rezervaci ubytování, rezervaci aktivit, pronájem aut apod., v závislosti na charakteru služby Vám na ní můžeme poskytnout slevu až 10% :-). 

KIWI EXPORER PASSPORT si můžete nyní pořídít za zaváděcí cenu 190 CZK neb 11 NZD. Objednávejte telefonicky nebo emailem. Do několika hodin po zveřejnění tohoto článku bude možné si ho objednat i prostřednictvím našeho eshopu na www.kralovskyjarmark.cz .Držitelé již pasu Valašského království si mohou pas pořídit se slevou za 150 CZK. Stačí nám zaslat sken vnitřní strany vašeho pasu VK :-). Vaše objednávky budeme vyřizovat v průběhu prosince. Jak pas vypadá si můžete prohlédnou v gelerii k tomuto článku.

Těšíme se na Váš zájem a přejeme Vám s novým pasem mnoho originálních zážitků :-)

Správce VK pro zahraničí

 Tomáš Harabiš

 

Naposledy změněnočtvrtek, 03 listopad 2016 09:17

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Frenstat p. R. – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

20 let k vašim službám! – 20 years at your service!