Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Valašské království v Namibii a Jihoafrické republice

Podívejte se, jak dělal diplomacii na jihu Afriky náš nový velvyslanec Tomáš Loun se svým diplomatickým doprovodem :-). Díky nim si nás opět připomněli u Viktoriiných vodopádů, které kdysi objevil valašský cestovatel Viktor Gargulák s ogarem Livingstonem, na Mysu Dobré naděje, domorodci z kmene Himbu v Namibii a v údolí Dead Vlei v namibijské poušti.

Valašské království má s Jihoafrickou republikou dohodu o bezpasovém styku a občané VK tak mohou do JAR cestovat úplně bez pasu VK, ale širší spolupráce zatím chybí a bude předmětem dalších vzájemných návštěv :-).
TH

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!