Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Valašské království vyhlašuje konkurz na Velvyslance Valašského království!

Vzhledem k vlastnímu nedostatku času a peněz dobývat veselostí a hravostí nová světová území a navazovat s nimi družné vztahy, rozhodli jsme se povolat do služeb Valašského království dobrovolné Vyslance a Velvyslance!

Zahraniční vztahy VK vždy fungovaly na dobrovolné, neziskové a hlavně neformální bázi někdy i vůči velice formálním územím a institucím, které se však díky neformálnosti naší komunikační strategie staly neformálními… J A to je vlastně zároveň prostředek i cíl naší diplomacie – navazovat výrazné mezinárodní neformální vztahy (z těch formálních mají všeci občané již plné zuby a prázdné kapsy…).

 

Co můžeme nabídnout?

  • Vystavíme novinářský průkaz naší redakce a Pas VK s fotografií;
  • Darujeme diplomatické potřeby – přiměřené množství Pasů VK, samolepek, pohlednic a dle možností, potřeby a významu i jiné symboly majestátu Valašského království k reprezentaci.
  • Zapůjčíme prapor VK k fotografování na významných místech, při významných událostech, s významnými osobnostmi apod. V případě zásluh pro království je prapor ponechán.
  • Udělíme vyznamenání za zásluhy o rozšiřování dobrého jména Valašského království a titul Vyslance, Velvyslance, případně Guvernéra pro získaná území.
  • Poskytneme práva k účasti na akcích a jednáních na našem Hradě Štramberku.  

Co požadujeme?

  • Navazování družných vztahů mezi Valašským královstvím a novými územími, zeměmi, institucemi, lidmi apod.
  • Reprezentativní fotografie a zprávy z těchto aktivit, událostí, míst apod. s motivy a symboly Valašského království.

Co nemůžeme nabídnout?

  • Peníze a jinou materiální pomoc;

Zájemci o post Vyslanců či Velvyslanců Valašského království mohou kontaktovat přímo mne, Správce pro zahraničí, na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. žádosti budou vyřizovány v závislosti na atraktivitě vaší nabídky a mých časových možností… :) Těším se na spolupráci s Vámi!

Tomáš Harabiš

Naposledy změněnočtvrtek, 11 červenec 2013 17:41

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!