Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Volný čas

Prodej zimních lyžařských zájezdů 2013/14 začal

  Vážení naší přátelé a klienti, dovolujeme si Vám představit nabídku lyžařských zájezdů pro zimní sezónu 2013/2014. Letos nezůstáváme jen v Beskydech a na Valašsku, ale nabízíme Vám více než 100 lyžařských středisek a přes 2000 ubytovacích kapacit Itálii, Rakousku, Francii, Švýcarsku a Slovinsku od všech předních cestovních kanceláří. Věříme, že z této široké nabídky si vybere opravdu každý z Vás.
Číst dál...

Využijte našich průvodcovských služeb na Novém Zélandu

  Vážení přátelé a klienti, ti z Vás, kteří jedou na Nový Zéland na divoko, ale přesto by rádi aby je alespoň na den nebo dva někdo provázel, mohou využít mých služeb v libovolných termínech od 5. 12. do 23. 12. 2013 a od 2. 1. do 28. 2., kdy se budu zdržovat na západě a jihozápadě Jižního ostrova. Pro bližší informace a rezervace mne kontaktujte nejlépe na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Cenové podmínky jsou individuální na základě vašich konkrétních přání.
Číst dál...

Zahajujeme prodej zájezdů i jiných CK, letenky, jízdenky, víza a vše co k cestování patří

  Navštivte naše nové stránky http://cestujeme.balickyzazitku.cz/. I když nová posila do naší CK nastupuje až 16. 9., rozšiřování našich služeb již proběhlo a kromě vlastních služeb a produktů, vám v naší kanceláři ve Frenštátě p. R. nabízíme rezervace a prodej zájezdů téměř 60 nejžádanějších CK. Můžete u nás zakoupit letenky, jízdenky, vyřídit víza, pojištění a další služby, které k cestování patří! K rozhodnutí věnovat se opět i více zahraničí, nás přiměly nejen naše bohaté zkušenosti z cest, ale zejména váš zájem o individuální i organizované poznávání zahraničí. Pokud již chcete využít našich služeb, neváhejte použít náš poptávkový formulář nebo nás…
Číst dál...

TO NEJ z Nového Zélandu - Poslední volná místa

 Zažijte se mnou a s CK Australia Puzzle to nejlepší z Nového Zélandu! Odlet je 15. listopadu z Prahy a podrobnější informace naleznete na http://www.australiapuzzle.cz/novyzeland/nejlepsi-z-noveho-zelandu-s-ceskym-pruvodcem nebo kontaktujte přímo mne, jako průvodce na +420 777 556 021 a můžeme si domluvit osobní schůzku a vše probrat. Je nás se mnou 6 a máme poslední 4 místa! Žil jsem na Novém Zélandu a v Tichomoří skoro rok a mám zde mnoho přátel. Mohu Vám tak tuto zemi zprostředkovat více jako cestovatelům, než jen jako turistům a dostanete se jí tak opravdu „pod kůži“ a ona zase vám…
Číst dál...

Rozšiřujeme agenturní služby

 Prodej zájezdů i jiných CK, letenky, jízdenky, víza a vše co k cestování patří. Kromě vlastních služeb a produktů, rozšíříme v průběhu srpna v naší kanceláři ve Frenštátě p. R. agenturní služby o prodej zájezdů i jiných CK, obnovíme prodej letenek, jízdenek, vyřizování víz a dalších služeb, které k cestování patří! K rozhodnutí věnovat se opět i více zahraničí, nás přiměly nejen naše bohaté zkušenosti z cest, ale zejména váš zájem o individuální i organizované poznávání zahraničí a devastace regionálního trhu českými politiky.
Číst dál...

Využijte výhod našich zářijových a říjnových akcí a programů ve Štramberku

 Ještě máme poslední volné kapacity v zářijových a říjnových termínech, které bychom Vám rádi nabídli. Využijte výhod, které zářijové a říjnové akce a programy přináší: Klidnější atmosféru nerušenou množstvím sezónních návštěvníků… Stabilní a příjemné počasí! Příroda se začíná hemžit všemi barvami… Organizátoři programů mají lepší manévrovací prostor uzpůsobit akci vašim představám…
Číst dál...

Připravují se „Zažij to nej…“ produkty a tipy na sezónu podzim 2013/zima 2014

 Původně jsme Vám sice chtěli vše představit již na léto, ale dlouhá zima a deštivé jaro udělaly své a realizaci jsme se proto rozhodli posunout. S realizací nově počítáme v průběhu podzimu. Produkty jsou určeny jak firmám a institucím, které hledají zajímavé a originální programy a aktivity, tak jednotlivcům, kteří chtějí zažít něco originálního a jedinečného…
Číst dál...

Vyzkoušejte naše ZAŽIJ TO NEJ akce a programy v cizích jazycích!

Máte na návštěvě své přátelé či obchodní partnery ze zahraničí? Nebojte se je svěřit do naší péče! Máme bohaté zkušenosti nejen ze stovek realizovaných cizojazyčných akcí, ale zejména z našich dlouhodobých pobytů v řadě zemí světa! V těch nejpoužívanějších jazycích máme již vše nachystáno a běžně pro naše klienty produkujeme akce v angličtině, polštině, němčině či ruštině a ani exotické jazyky nám nejsou cizí. Zajišťujeme instruktory a překladatele i se znalostí francouzštiny, španělštiny, italštiny, korejštiny a dalších jazyků. Známe kulturní a náboženské zvyklosti a odlišnosti, lokální kuchyni, hudbu, humor apod.
Číst dál...

Program Pasování na občany Valašského království pro více zájemců!

K řešení větší kapacity programu nás dlouhodobě tlačil růst zájmů o občanství Valašského království. Po několika kalíšcích nejlepší valašské slivovice jsme to vymysleli a jeden z vašich nejoblíbenějších programů – Pasování na občany Valašského království jsme nyní schopni v upravené podobě připravit i pro skupiny nad 60 osob! U takových početných skupin žadatelů o azyl/občanství zřizujeme tzv. „pasovací stanoviště“, kde pasování na občana Valašského království probíhá průběžně v průběhu celé akce. Pasování se tak může stát i součástí větších akcí i když  v této podobě není úplně vhodné jako zakončení večerního programu, kde program slouží také jako zábava pro všechny, kdo ho sledují.
Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

22 let k vašim službám! – 22 years at your service!