Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Cena SK Valašského království 2015

 

3.ročník běžeckého závodu "Cena SK Valašského království" uspořádal náš sportovní klub tuto neděli 9.srpna. Pod spalujícím sluncem se s tratěmi poprali nejen dospělí, ale také děti od 7 do 14let a nechyběla ani kategorie pro nejmenší.

Na startovní čáře byly vidět nejen staré známé tváře pravidelných účastníků "Frenštátského běžeckého poháru". Zazávodit si přijeli také z okolních měst, nebo turisté ze vzdálenějších koutů naší vlasti. Na hlavní trati (6,8km) byla navíc vyhlášena prémie, v podobě sportovních hodinek, ale rekord trati se bohužel nepodařilo překonat. Na stupních vítězů se ze zaslouženého potlesku těšilo 20 dospělých v 7kategoriích, a 18 dětí v kategoriích 7-14let. Zkrátka nepřišly ani nejmenší děti, které také dostaly dárečky a dřevěné medaile.

Nejlepším mužem se letos stal Václav Bitala (AK Emila Zátopka Kopřivnice) s časem (22:44) a nejlepší ženou je Irena Čani (SHD Petřvald) s časem (30:07)

výsledky 

Dalším závodem "Frenštátského běžeckého poháru" je 9. září závod "Pustevny nahoru a dolů"

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!