Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Mistrovství republiky S.A.C. ČR silnice

 

V neděli 19.července pořádal Racing Olešná mistrovství republiky S.A.C. Závodníky kategorie A.B čekaly tři okruhy Pražmo-Bystré-Lubno-Pržno-Baška-Raškovice.

Ostatní kategorie dva okruhy, poté směr Papežov a výjezd na legendární Lysou Horu, která svými devíti kilometry a více než 9% průměrným stoupáním je v celé republice nepřekonatelnou výzvou! Absolutním vítězem se stal Ondřej Fierla.Za Valašské Království zabojoval Kokeš Pavel v kat.C a obsadil 3.místo. Vítězem v kat.se stal Libor Homola a na druhém místě Libor Janoušek. Ale vítězové byli všichni, kteří v tropickém počasí dokončili!!

Koki

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!