Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jarní probouzení Beskydských trailů dopadlo na jedničku

V sobotu 11. dubna proběhla jarní akce „Probouzení Beskydských trailů". Brigádníci, které svolal na Horečky Sportovní klub Valašského království, se od 13 hodiny pustili do úpravy tříkilometrové zážitkové lesní cyklotrasy, obnovy značení, odklízení větví a padlých stromů a sběru odpadků.


Krásné sobotní počasí doslova zvalo lidi do přírody. Skupina fanoušků Beskydských trailů a Horeček, kterých se nakonec sešlo téměř třicet, spojila pobyt v přírodě s prací. Centrem zájmu brigádníků se stala především tříkilometrová pilotní trasa Beskydských trailů, ze které odklidili spadané větve, padlé stromy a obnovili chybějící značky. Zvláště si dali záležet na pečlivém vysbírání odpadků, nejen podél trati, ale také v okolí restaurace Rekovice, Amfiteátru na Horečkách a horní části skokanských můstků. Po více jak tří hodinové šichtě čekala na všechny dobrovolníky odměna od pořádajícího Sportovního klubu Valašského Království, v podobě opékání špekáčků a pivka u Zvoničky Strážkyně Beskyd. Co dodat? Lidi ve svém volném čase opět udělali kus dobré práce, která jde vidět a hlavně Horečkám sluší.

Foto: Vlaďka Prašivková
Marian Žárský

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!