Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kateřinský běh Hrabovou

 

Ve čtvrtek 23.4. jsem se vydal na další z mnoha běžeckých závodů, které se v našem regionu konají, a to rovnou z práce do ostravské městské části Hrabová, která leží na periferii města a je spíš takovou vesničkou přilepenou k městu. V jejím centru je přesná replika původního kostela svaté Kateřiny, který před cca deseti lety vyhořel.


Závod se konal za krásného, téměř letního, počasí a hlavní trať měřila 5km. Na trati jsem potkal poměrně dost známých tváří ze závodů všeho druhu, včetně našeho kamaráda Lukáše Smejkala, který pro tentokrát nebyl ani v civilu, ani v závodním, nýbrž v pracovní uniformě...
Na trať se postavilo necelých 60 závodníků, po odstartování čelo nasadilo rychlé tempo a celý dav se vydal na pětikilometrovou trať, která se skládala z dvou okruhů vesměs po asfaltovém nebo štěrkovém podkladu. Já se vydal na závod rovnou po práci a bral ho jako příjemný relax od práce a další z mnoha tréningů, proto mě čas 25:04 min celkem příjemně potěšil a s celkovým 34.místem z 58 závodníků jsem v rámci možností spokojen. Uvidíme jak se budou časy v průběhu sezony zlepšovat, jistě to nebyl poslední závod sezony.
Celkově zvítězil Škapa Marek ( X-air Ostrava) v čase 17:41 min před Liborem Pavelkou (SK Oceláci Ostrava) v čase 17:49min a Rostislavem Trávníčkem( Pepa Team F-M) v čase 17:59
Fotogalerie zde:
http://ostravahrabova.rajce.idnes.cz/Katerinsky_beh_Ostravou_-_Hrabovou,_23.4.2015
http://mkseitl.rajce.idnes.cz/2015-04-23_Hrabova_5_km
info o závodě plus výsledky: http://www.bezvabeh.cz/zavod/5233-katerinsky-beh-hrabovou

Sportu zdar, Vašek Dlouhý

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!