Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Velká cena Frýdku-Místku

 

V neděli 7.června se jel už osmý závod SPACU. V malebné obci Morávka se sešli všichni, kterým jde jízda na čas, navíc tento závod se započítává do soutěže o nejlepšího časovkáře.

Počasí vyšlo, po chladném minulém týdnu bylo tropické.Na závod jsem dorazil v doprovodu mé cery Aničky která mi dělala bafika. Startovní čas jsem měl 10,55 takže po desáté jsem usedl na trenažér. Vše šlo podle plánu: hodně pít, nějaké cukry, připnout číslo 201, po rozehřání přehodit disk. A na start. Plán byl nezahltit se před kopcem k přehradě Morávka,jel jsem větší frekvenci než běžně jezdím, nohy byly po třítýdenním bloku slabší(pro to jsem měl o 10 tepů větší průměr než v Bohumíně). Za otočkou nad přehradou jsem už jel na plno. Sjezd k cíli byl proti větru i tak jsem vyždímal z kola 71km. V cílí spokojenost ze 114 závodníků top10 skvělé 6.místo v kat.C,  druhé místo o jednu sekundu za Ivo Odvarkou, a na třetím Tomáš Klášterka.

Sportu Zdar Koki

Pokračování článku

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!