Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Nejkrásnější místa Nového Zélandu se již brzy objeví na našich mincích

Palačinkové skály "Punakaiki", jedny z největších stromů světa "Kauri Tree", jedna z nejkrásnějších zátok světa "Cathedral Cove" a další desítky motivů těch nejkrásnějších a nejpozoruhodnějších míst Nového Zélandu se brzy objeví na našich pamětních mincích. Na celém projektu se intenzívně pracuje a na konci června dojde ke spuštění nového webu a během dalších měsíců vznikne již ucelená série "New Zealand Commemorative Medals", kterou jsme v loňském roce započali.

Je to radost a potěšení na něčem takovém pracovat. Prohrábáváme se maorskou a novozelandskou historií, učíme se jejich moudrosti, citáty, jazyk... 

"Whāia te iti kahurangi ki te tūohu koe me he maunga teitei - Buď vytrvalý a nikdy se nenechej odradit pžekážkami na cestě na vysokou horu...", je stará maorská moudrost, kterou jsme vybrali na jeden z obalů, který zároveň bude sloužit jako pohlednice. Vystihuje totiž i naši cestu...

I když bude možné mince objednat a zaslat poštou, doporučujeme se vypravit na Nový Zéland osobně. Rádi Vám s organizací vaší cesty pomůžeme :-).  S dotazy nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na vaší návštěvu :-)

Tým VK

Naposledy změněnopondělí, 20 červen 2016 07:45

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

23 let k vašim službám! – 23 years at your service!