Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

VK navazuje užší diplomatické vztahy s Marokem

I když v letošním roce naše zahraniční expanze spíše stagnuje a věnujeme se expanzi zahraničních emigrantů a návštěvníků do království, naši velvyslanci a vyslanci nikdy nespí, jak by se mohlo někdy někomu zdát! J Jedním z nich je náš dobyvatel (nejen dívčích srdcí… J) Silvestr Tkáč, který nedávno navázal oficiální diplomatické vztahy mezi Valašským královstvím a Marokem a na počest této historické události se svým vyjednávacím týmem vztyčil náš prapor na nejvyšší hoře Atlasu Toubkal (4167 m).

 

Silvo, Valašské království ti to nikdy nezapomene a Pán Bůh ti to určitě někdy oplatí na dětech! J

P.S. Zájemci o post Vyslanců či Velvyslanců Valašského království mohou kontaktovat přímo mne, Správce pro zahraničí, na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. žádosti budou vyřizovány v závislosti na atraktivitě vaší nabídky a mých časových možností… J Těším se na spolupráci s Vámi!

Tomáš Harabiš    

Naposledy změněnočtvrtek, 11 červenec 2013 17:39

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!