Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Z domova

Spolupracujte s námi, pomůžeme Vám přežít rok 2016

Vážení přátelé a obchodní partneři, uvědomujeme si, že každý z Vás je jiný, každý má svůj styl, svoje představy a možnosti!  Rok 2015 byl rokem změn a troufám si říct, že rok 2016 v tom nebude jiný... Kdo bude chtít přežít, se bude muset změnit nebo bojovat. Obrazně a možná i doopravdy... Doporučujeme abyste se ve své komunikaci začali ještě více orientovat na své "blízké klienty/přátelé". Pokud potřebujete zahraniční klienty, tak také na moderní komunikační technologie a znalosti cizích jazyků a zvyklostí.
Číst dál...

Inspirace Novým Zélandem aneb svět se mění a my s ním

Vážení přátelé a kamarádi, svět se mění a my s ním i když v určitém smyslu si říkám, že je to jinak, a že proto abychom mohli zůstat stejní, musíme měnit svět kolem sebe, nebo se našimi aktivitami orientovat tam, kde to má smysl. Věnujeme se proto našim dětem, rodinám a nechceme se ani v této složité době vzdát svých ideálů a iluzí :-).
Číst dál...

Veselé Velikonoce

Vážení přátelé a klienti. Přejeme Vám nádherné prožití svátků jara, dětem bohatou pomlázku, ženám hodně koledníků a chlapům plnou sklenku. Přijďte si posedět, užít si Velikonoc a ochutnat tradiční i netradiční destiláty z našeho kraje v naší Pálenici, Dřevěné městečko, Rožnov pod Radhoštěm. Otevírací doba: Bílá sobota 26.3.2016 - Červené pondělí 28.3.2016 od 8.00 do 16.00.
Číst dál...

Zveme vás na živé natáčení valašského filmu DĚDA

...letnice, dožínky, Vánoce na Valašsku, šmigrust... Zajímá vás, jak tyto události církevního a zemědělského roku prožívali naši předkové tady U NÁS NA VALAŠSKU? Vydejte se tedy s námi sledovat velké prázdninové dobrodružství sourozenců Frantíka a Aničky z Prahy, kteří přijíždějí za svým dědečkem na Valašsko. V celovečerní rodinné komedii prožijete jejich společné dva měsíce nejen na dědově chalupě. Že přijíždějí na prázdniny vnoučci, ví celá dědina. Některé věci však bude třeba tajit před zvídavými dětmi za přispění všech místních. Děda totiž není jen tak obyčejný chlapík z Valach... Příběh vás provede historií, zvyklostmi, řemesly, nářečím, přírodou a událostmi současného i…
Číst dál...

PF 2016

I v uspořádaném světě je místo pro neuspořádané... Vážení přátelé a kamarádi, všem vám přejeme pohodové prožití vánočních svátků a Šťastný rok 2016. Děkujeme za vaší blízkost, přízeň, radost i lásku a těšíme se na další setkávání s Vámi doma i na cestách. Tomáš, Věrka, Kryštof, Ondráš, Matyáš, kočka Drákula a v srdci pes Santi... a celý tým VK a STS.      
Číst dál...

Inspirováni Novým Zélandem aneb představujeme Vám naší regionální nabídku služeb pro partnery na rok 2016

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vám představit naší regionální nabídku služeb a projektů na rok 2016. Tak jako přinášíme úspěšné české projekty na Nový Zéland, stejně tak se snažíme přinést originální a nadčasový "KIWI ATTITUDE" z Nového Zélandu k nám a promítnout ho do našich služeb a projektů. Chcete být jejich součástí? Využijte některou z našich služeb:
Číst dál...

Pojďte s námi a s AIRNBNB vytvořit z našeho regionu pohostinnější místo na světě

Vážení naší přátelé, naše mezinárodní působení nepřináší jen TY ČESKÉ NEJ NA NOVÝ ZÉLAND, ale snažíme se přenést i TY NOVOZELANDSKÉ NEJ k nám do VK a ČESKÉ REPUBLIKY. Vždyť to bylo INDEPENDENT TERRITORY OF THE WESTCOAST, Jížního ostrova Nového Zélandu, které mne před 18 lety inspirovalo k založení VALAŠSKÉHO KRÁLOVSTVÍ. Dalším projektem, který má sice kořeny v USA, ale  v současnosti mění ubytovací zvyklosti cestovatelů a turistů na celém světě, je AIRBNB - https://www.airbnb.cz/, ve zkratce "nafukovací matrace a snídaně". S projektem přišli Brian Chesky a Joe Gebbia, když už neměli ani na nájem. Rozhodli se přeměnit svůj pokoj na "místo…
Číst dál...

Hledáme brigádníky na opracování dřeva

Hledáme šikovné a schopné lidi na výpomoc při opracování dřeva v Trojanovicích. Vaší náplní práce by bylo odkorování, broušení dřeva a natírání. Nástup možný ihned. Další informace o nabízené práci získáte u Kateřiny Kučové na telefonním čísle 777 668 033 nebo na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně se můžete s dotazy obrátit na naší kancelář - telefonní číslo 777 668 011.
Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

22 let k vašim službám! – 22 years at your service!