Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Z domova

Svátek dřeva

Kdy: 2.8.2014 9:00 Kde: Ve Frenštátě p. R. v Amfiteátru na Horečkách Svátek dřeva je velkou společenskou akcí. Stěžejním bodem programu tohoto festivalu je dřevorubecká soutěž dvoučlenných týmů. Součástí programu III. ročníku Svátku dřeva bude také bohatý doprovodný program sestávající z prezentace dřevozpracovatelských firem, zahradní techniky, ale také lidových řemesel. Doprovodný program bude doplněn exhibičním vystoupením osminásobného mistra republiky v Timbersportu Jana Svobody. Na závěr akce se uskuteční koncert FRANTIŠKA NEDVĚDA & TIE BREAK. Vstup zdarma.   Pokračování článku
Číst dál...

Karty ISIC a ITIC na rok 2014 /2015 nyní v prodeji

Studenti a učitelé, nyní máte možnost si u nás opět zakoupit nové karty ISIC a ITIC! Karty nabízejí přes 2700 slev. Nejvýhodnější zlevněné ceny jsou například na jízdenkách, letenkách, vstupenkách, na koncerty či lupeny na hudební festivaly. Karty jsou k dostání v naší CK ve Frenštátě pod Radhoštěm. Těšíme se na vaši návštěvu! Tým CK VK
Číst dál...

Cimbálové muziky se ve Frenštátě pod Radhoštěm setkaly již po patnácté

Celkem 26 dětských a dospělých lidových muzik valašské kultury Karpatského oblouku trojmezí Slovenska, Polska a České republiky zavítalo 23. a 24. května 2014 do Frenštátu p. R. na 15. hudební festival Setkání cimbálových muzik Valašského království. Záštitu nad festivalem převzal hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák a jeho náměstek Svatomír Recman, senátor Petr Gawlas a předseda FoS ČR Zdeněk Pšenica.
Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

21 let k vašim službám! – 21 years at your service!