Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Začíná „Zažij to NEJ putování s Pasem Valašského království 2013“

aneb vyhrajte pivo RADEGAST na rok ZDARMA a emigrujte do Valašského království!

Omlouváme se Vám za malé zpoždění s pravidly letošního putování, jehož začátek jsme avizovali na 1. července. O nic však nepřicházíte, protože i sezóna si letos dala na čas. Vyhrává každý a pravidla jsou letos velice jednoduchá… Posuďte sami:

 

  1. Pořiďte si nový Pas Valašského království – koupíte ho nejen u nás v kanceláři, na Hradě Štramberku, ale také na většině informačních center v Beskydech a na Valašsku – ve Valašském království. Nebo si ho objednejte v našem jarmarku na http://www.kralovskyjarmark.cz/eshop/pasy/675-valassky-pas-international.

  2. Putujte, cestujte s Pasem Valašského království od 1. 7. 2013 do 31. 10. 2013, kudy se vám zlíbí a sbírejte do něho razítka – pasové kontroly na své „vízové stránky“. Minimálně je potřeba nasbírat 29 pasových kontrol – na každou vízovou stránku jednu. Povinně musíte mít pasovou kontrolu z 5 míst, které musíte navštívit: Z věže Štramberské Trúby v areálu Hradu Štramberka, z Turistické Chaty Dr. Hrstky v areálu Hradu Štramberka (a koupit si aspoň turistickou známku...), z Návštěvnického centra – Radegastovy Svatyně v Nošovicích (aspoň absolvovat exkurzní trasu...), z Vlčkovy palírny ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově p. R. (aspoň ochutnat jeden ovocný destilát...) a z Distillery landu Rudolfa Jelínka ve Vizovicích (aspoň absolvovat exkurzní trasu...).  Ostatní razítka – mohou být odkudkoliv (nejsnadněji je však posbíráte na turistických atraktivitách a v informačních centrech ve Valašském království), podmínkou však je aby byly pořízeny po 1. 7. 2013. Tato skutečnost musí být doložena nějakým z následujících způsobů:
    1. Dokladem o pořízení Pasu VK s datem 1. 7. 2013 nebo pozdějším;
    2. Pořízením pasu s číslem 90001 nebo vyšším;
    3. Fotografií z místa s datem pořízení;
    4. Jiným důvěryhodným způsobem

  3. Skeny, fotokopie, fotografie ze „Zažij to NEJ putování s Pasem Valašského království 2013“ posílejte elektronicky na náš email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,  nebo  v tištěné podobě na naší adresu:  VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ, Dolní 494, 744 01 Frenštát p. R.

  4. Pro účastníky „Zažij to NEJ putování s Pasem Valašského království 2013“ jsou připraveny následující ceny:
    1. cena: Pivo na rok zdarma od pivovaru Radegast (365 piv), víkendový pobyt se zážitkovým programem pro dva ve Valašském království a občanství Valašského království! Cenu získá ten, kdo nejdříve doručí na adresu uvedenou výše, všech 29 pasových kontrol a splní podmínky soutěže.
    2. cena: Víkendový pobyt se zážitkovým programem pro dva ve Valašském království a občanství Valašského království! Cenu získá ten, kdo jako druhý doručí na adresu uvedenou výše, všech 29 pasových kontrol a splní podmínky soutěže.
    3. cena: Balíček zážitků CK VK v hodnotě 2500 Kč a občanství Valašského království. Cenu získá ten, kdo jako třetí doručí na adresu uvedenou výše, všech 29 pasových kontrol a splní podmínky soutěže.
    4. cena: Občanství Valašského království s dárkem a s jednodenním programem na Hradě Štramberku.   Cenu získá prvních 50 účastníků/cestovatelů, kteří nám doručí na adresu uvedenou výše, všech 29 pasových kontrol a splní podmínky soutěže.
    5. cena: Občanství Valašského království. Cenu získá, každý, kdo nám doručí na adresu uvedenou výše, všech 29 pasových kontrol a splní podmínky soutěže. 

 

  1. Ze soutěže jsou vyřazeny všechny osoby, které se podílí na její organizaci, jejich rodinní příslušníci a  zaměstnanci.

 

Ceny pro Vás do soutěže poskytli: Pivovar Radegast, Nošovice,  CK VALAŠSKÉ KRÁLOVSTVÍ, s. r. o., RUDOLF JELÍNEK, a. s., ALPISPORT CENTRUM s. r. o. a  další.

Upozornění: Místa, jejich majitelé a  otvírací doby se mění. Prosíme vás proto, abyste si předem místa putování ověřili. Šetříte tak svůj čas, nervy a  peníze!

Takže již na nic nečekejte a do Království Valašského utíkejte! Těšíme se na Vás!

Tým VK

Naposledy změněnostředa, 10 červenec 2013 17:18

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

zpátky nahoru
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

25 let k vašim službám! – 25 years at your service!