Menu

CzechEnglishDeutschPolishItalianDutchFrenchSpanisch


+420 774 668 011
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Z domova

Valašské království chystá „Zažij to NEJ putování s Valašským pasem 2013“

Zavedením celosvětového bezpasového styku jsme sice Valašské království propojili s celým světem a naší občané mohou již řadu let cestovat bez svých Valašských pasů, které na hranicích již nikdo nekontroluje, ale skoro jsme si tím zadřeli třísku, víte kde…, protože naší občané vlastně pas již přestali potřebovat… :(
Číst dál...

Valašské království svolává své občany

aneb kolik nás je a co jsme zač? Občané naši, registrujte se... I k nám před časem dorazil Facebook :)... Ten náš je jak jinak než Valašské království. „No a co z toho budu mít?", ptáte se a já odpovídám „Neptejte se, co může Království udělat pro vás, ale co vy můžete udělat pro Království... :)"... Je to již 16 let, co Valašské království vzniklo, a vy se stále stáváte jeho občany. Kdo vlastně jste a kolik vás již je? Naposledy Vás bylo skoro 90 tisíc...
Číst dál...

Radegast vás zve na výstavu NAGANO – 15 let

Přijďte si od 10. do 26. května 2013 připomenout jeden z největších sportovních úspěchů v historii Česka. V Návštěvnickém centru pivovaru Radegast v Nošovicích bude k vidění oficiální výstava fotografií Nagano – 15 let. Nošovice jsou prvním moravským místem, kam expozice zamířila. Desítky snímků fotografa Jiřího Koliše připomínají legendární „Turnaj století“ i oslavy na Staroměstském náměstí. Využijte tuto unikátní příležitost a přijďte si zdarma výstavu prohlédnout od 10. do 26.5. 2013. Návštěvnické centrum bude otevřeno od pondělí do soboty od 9 do 18 hodin a v neděli od 9 do 12 hodin.
Číst dál...

Valašské království nabízí pomoc exkrálovi Polívkovi – výzva všem občanům

Kdyby ste potkali exkrála Boleslava Polívku (poznáte ho mimo jiné podle velkého červeného nosu a vrávoravého kroku), tož mu řekněte, že už sa nemusí schovávat a Valašské království mu nabízí ekonomický azyl! Ať sa přihlásí na nejbližším Valašským konzulátě či imigračním úřadě a že už si ho od tama odnesem a do Království dopravíme!
Číst dál...

Vychází výroční turistická známka 2013

„Českým politikům vstup zakázán!"Doufám, že vám tato turistická známka udělá radost, občané i hosté naši! Zakázat k nám vstup českým politikům už je snad jediný způsob, jak hodnoty, občany a návštěvníky Valašského království ochránit před tou sebránkou podivných individuí, lhářů, podvodníků, mafiánů a darmožroutů (doufám, že jsme na některého českého politika nezapomněli. Pokud ano, tak se opravdu moc omlouváme...).
Číst dál...

Valašské království spustilo nové webové stránky

I když se v této chvíli můžeme jevit, jako že ještě spíme zimním spánkem, opak je pravdou. Připravujeme pro Vás stále něco nového a dotahujeme staré resty. Někteří z Vás si už určitě všimli, že před pár dny se výrazně proměnily naše www stránky. Dokončili jsme tak jeden náš velký cíl, protože staré stránky www.valasske-kralovstvi.cz vznikaly někdy v roce 1999 a jen se průběžně „upgradovaly" a „upgradovaly" a pracoval na nich jeden z našich přátel, který dnes dělá již úplně něco jiného a na stránky již dlouho neměl vůbec čas a my zase peníze.
Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS
   Rudolf Jelínek   Valaši

Spolufinancováno z rozpočtu Moravskoslezského kraje v rámci dotačního programu „Podpora turistických oblastí v Moravskoslezském kraji"

TOPlist

Dawson City (Yukon)– Edinburgh (Scotland) – Edwardstown (Australia) – Trojanovice, Prague (Czech Republic) – Jayapura (Yrian Jaya)– Linköping (Sweden) – Leh (India) – Roznov p. R. –Jimbaran (Indonesia) – Charleston (New Zealand) – Považská Bystrica (Slovakia) – Talkeetna (Alaska) – Vancouver (British Columbia)

22 let k vašim službám! – 22 years at your service!